Style

Skandynawski, nowoczesny, a może glamour? 

Rynek w dzisiejszych czasach oferuje konsumentom nieograniczone możliwości wyboru. Każda gałąź przemysłu jest na tyle rozwinięta technologicznie, żeby móc oferować zdywersyfikowane modele swoich produktów. W dodatku dożyliśmy czasów, w których bada się potrzeby klientów, a funkcjonalność zaczęła wieść prym nad samym wzornictwem. Branża meblowa nie odstaje w tym aspekcie od reszty, klient może wybierać spośród dziesiątek stylów od glamour, przez loft, po kolonialny, rustykalny czy eklektyczny. Możemy wybierać pomiędzy meblami z płyty meblowej, drewna, metalu czy tapicerowanymi tkaniną. Ponadto w tym wszystkim istnieją setki wybarwień i tysiące akcentów, mających zbudować pożądany efekt. Dla konsumenta to świetna okazja, by móc zbudować dom swoich marzeń, w którym będzie się czuł dobrze i do którego zawsze będzie chciał wracać. 

Style Jest 38 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 38 elementów

Wnętrze w stylu skandynawskim:

Cechuje je prostota i uniwersalność, ale przede wszystkim ma być funkcjonalne. Meble skandynawskie charakteryzuje częste wykorzystywanie drewna, szczególnie jasnego oraz stonowanych kolorystycznie tkanin. Nieodłącznym elementem stylu skandynawskiego są również wysokie drewniane nóżki, które stały się jego symbolem.

Wnętrze w stylu nowoczesnym:

To bardzo obszerny styl, tak naprawdę może on być połączeniem mebli w różnym stylu. Charakteryzuje się on jednak "czystością" w projektowaniu i co raz częściej również minimalizmem. Styl nowoczesny, jak sama nazwa wskazuje jest dynamicznie zmieniającym się stylem.

Wnętrze w stylu glamour:

Najszybciej rozwijający się styl w ostatnim czasie. Wyróżnia go użycie takich kolorów jak chrom czy złoto. W tym stylu dużo jest również akcentów w postaci marmuru, kryształów czy kamieni szlachetnych. Generalnie - ma być bogato.

Wnętrze w stylu loft: 

Loft to styl bliźniaczy stylowi industrialnemu. Charakteryzuje go niezwykła surowość i organiczność. Loft pracuje takimi materiałami jak cegła, beton, metal i drewno. Ma wyglądać trochę jak w domu, a trochę jak w fabryce - brzmi ekstremalnie, ale dobrze zaprojektowany loft potrafi być przytulny.

Wnętrze w stylu w eklektycznym:

Co wrzucisz to będzie, byleby było ładnie.

Wnętrze w stylu w prowansalskim:

Drewno, biel, włochy, może trochę oliwki? Przecierana farba, rzeźbione fronty i dużo światła!