Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów w miejscowościach Wygoda Turkowska oraz Kraków!

Wiemy dobrze jak bardzo podobają Wam się nasze produkty, a większość chciałaby usiąść na nich przed zakupem. Kwestia komfortu to sprawa indywidualna i dla każdego inne krzesło może okazać się wygodne. Dlatego z myślą o waszych potrzebach wynajmujemy showroomy w Wygodzie Turkowskiej oraz Krakowie, gdzie znajdziecie nasze krzesła. Dokładne adresy będą podane poniżej.

To właśnie w tych dwóch miejscowościach będziecie mogli dopasować krzesła tapicerowane do swojego salonu, jadalni czy kuchni. Bez znaczenia czy urządzasz swój kąt w stylu skandynawskim, loftowym, nowoczesnym czy glamour, nasze krzesła przy odpowiednim wyborze tkaniny oraz koloru nóg dopasują się do każdego stylu.

Bez znaczenia czy podobają Ci się krzesła tapicerowane szarą tkaniną z pikowaniem czy bez, na nodze metalowej czy na drewnianej, ponieważ wybór u nas jest naprawdę szeroki.

W okolicy Kępna złapiecie nas od godziny 08:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku, natomiast w Krakowie nasze krzesła czekają w showroomie od 09:00 aż do godziny 21:00.

Tyle słowem wstępu czas na konkrety :)

Salon w Wygodzie Turkowskiej:

Wygoda Turkowska 16

63-640 Bralin

Pn-Pt: 8:00-16:00

Salon w Krakowie:

Zakopiańska 105

30-418 Kraków

Pn-Sb: 8:00-21:00

Niedziela:10:00:20:00