Salon z krzesłami w Warszawie OTWARTY

Krzesła Warszawa - LOKALIZACJA

GALERIA WNĘTRZ HOME CONCEPT WARSZAWA

Al. Jerozolimskie 185
02-222 Warszawa


Ekspozycja otwarta:
Poniedziałek-Sobota: 10:00 - 20:00

Doradca / dekorator dostępny na miejscu:
Poniedziałek-Sobota: 10:00 - 20:00


Skontaktuj się z nami:
798 382 979

Na ekspozycji:

KRZESŁA I FOTELE:

Aine, Aine Plus, Aine Pro, Sanny Plus, Abrazo, Lord Glamour, Shelly Plus, Tulip, Sanny, Cascada, Shelly, Albert, Caren, Brock, Julius,
Tulip Plus, Shelly Pro, Martha, La Coquette, Lisboa, Viviene, Velsen, Martha Plus, Fabiene,
Claudette, Julius, Harold, Scarlette, Marcille, Marcille 1, Reggi,
Danzo obrotowy, Martha obrotowa, Brixton, Ovans, Boss, Quelli, Sorento, Lidar, Elis
Brixton kółka, Galia kółka, Holly fotel

HOKERY:

Chester, Brixton, Galia, Fabiene, Vegas, Casilo, Elton, Galia, Tulip,

STOŁY:

OveoGaleria zlokalizowana jest 10 minut od centrum Warszawy, przy jednej z głównych arterii miasta.

 

Halo Meble — Sklep z krzesłami w Warszawie

Zapraszamy do naszego sklepu z krzesłami w Galerii Wnętrz Home Concept w Warszawie. Obiekt zlokalizowany jest na alejach Jerozolimskich nieopodal Parku Szczęśliwickiego. Na terenie obiektu znajduje się parking, na którym po uprzednim zarejestrowaniu, możemy bezpłatnie zostawić nasze auto. W galerii znajdziemy również liczne sklepy meblowe i wyposażenia wnętrz, w tym również AGD. Poza naszym sklepem z krzesłami (najlepszym w Warszawie) odwiedzisz tu salon magicznych kuchni i łazienek. Ponadto w obiekcie są również ekspozycje nowoczesnych podłóg oraz drzwi i okien. Z kolei na wszystkich zmęczonych długimi zakupami czeka restauracja ze zdrowym i pysznym jedzeniem. Do dyspozycji klientów jest łącznie 7000m2, na których swoje produkty i usługi oferuje ponad 50 sklepów. 

 krzesła warszawa

Fotele i krzesła Warszawa — szeroka oferta w Halomeble 

Halomeble to sklep z meblami do jadalni i salonu, w którym znajdziesz nowoczesny design i wzornictwo. Oferujemy naszym klientom szerokie spectrum produktów w 2. formach realizacji. Pierwsza to meble dostępne od ręki, które już w kilka dni mogą być w Twoim domu. Są to meble o zdefiniowanej kolorystyce, które posiadamy na stanach magazynowych. Drugą formą jest produkcja na zamówienie klienta. W tej opcji możemy konfigurować wybarwienie nóg, rodzaj tapicerki oraz dodatki jak kołatka czy pinezki. Możliwości personalizacji pozwalają, z praktycznie jednego modelu, stworzyć kilkanaście różnych wariacji. Dzięki temu w łatwy sposób skomponujesz krzesła do jadalni z narożnikiem, czy resztą wyposażenia wnętrz. Oferujemy merytoryczne doradztwo w kwestii doboru i konfiguracji mebli. Jesteśmy jednym z największych polskich producentów krzeseł tapicerowanych. Posiadamy nowoczesną fabrykę, w której pracują wspaniali ludzie z ogromnym doświadczeniem. Na co dzień ciężko pracujemy, aby każdy klient był zadowolony z naszych produktów. Tworzymy je dla Was, z myślą o codziennym życiu, o Waszych potrzebach i wymaganiach. Dlatego, kiedy następnym razem wpiszesz w wyszukiwarkę krzesła Warszawa, zachęcamy Cię do sprawdzenia naszej oferty. Obiecujemy, że nasze produkty spełnią Twoje oczekiwania!

 

Halomeble - Shoowroom Warszawa

GALERIA:

 

Homeconcept Halomeble