Fotel typu lisek w stylu PRL | Polska produckja | Halo meble

Fotel tapicerowany w stylu lisek PRL LAZY

Czas realizacjiod 14 do 31 dni roboczych
Wysokość77 cm
Szerokość60 cm
Głębokość69 cm
Głębokość siedziska50 cm
Wysokość do siedziska42 cm

503.25zł

  • gr. 1
  • gr. 2
  • gr. 3
  • tkanina ze zdjęcia

wysylka kurierem

14 dni na zwrot towaru

firma z doświadczeniem

Fotel do salonu LAZY

Fotel LAZY stworzony jest dla osób, które nie tylko lubią wygodnie siedzieć, ale również z wielką chęcią wspominają stare, dobre czasy. 

Tego rodzaju fotel można było zobaczyć w salonie u naszych dziadków. Do wyboru mamy kilka kolorów tkaniny, jak i kolory drewnianego podłokietnika.  

Czas realizacjiod 14 do 31 dni roboczych
Wysokość77 cm
Szerokość60 cm
Głębokość69 cm
Głębokość siedziska50 cm
Wysokość do siedziska42 cm

Napisz opinię

Fotel tapicerowany w stylu lisek PRL LAZY

Fotel tapicerowany w stylu lisek PRL LAZY

>

Przede wszystkim! :)

Pamiętaj, że produkujemy mebel specjalnie dla Ciebie, każdy zwrot oznacza ryzyko, że mebel stanie się ekologicznym śmieciem, szczególnie te w nietypowych tkaninach i konfiguracjach. By uniknąć takich sytuacji przygotowaliśmy mały prodanik zakupowy, który znajduje się poniżej.

Oto kilka wskazówek, które ułatwią Ci wybór i pozwolą dokonać udanego zakupu:

1. Dokładnie przeanalizuj wymiary mebla, załóż sobie bezpieczny odstęp pomiędzy innymi elementami otoczenia.

2. Postaraj się wyobrazić mebel w miejscu, w którym ma stać. Zwizualizuj sobie jak go użytkujesz.

3. W przypadku krzeseł weź pod uwagę odstęp pomiędzy nimi, a gdy model posiada podłokietniki - zmierz czy zmieszczą się pod Twój stół.

4. Pamiętaj, że wzorniki są jedynie materiałem poglądowym. Ze względu na ograniczenia wynikające z różnic wyświetlania barw przez różne ekrany, nie jesteśmy w stanie zagwarantować idealnego odwzorowania kolorystyki tkanin.

5. Podczas dobierania koloru załóż, że tkanina na meblu będzie odbijać o wiele więcej światła i może sprawiać wrażenie trochę jaśniejszej niż na wzorniku. Jeżeli bardzo zależy Ci na perfekcyjnie dobranym kolorze - zachęcamy do zamówienia darmowych próbek tkanin (do 8 próbek wysyłamy gratis).

6. Nie wiesz, czy mebel się zmieści lub czy będzie spełniał Twoje oczekiwania względem komfortu? Skontaktuj się z nami - wyślemy Ci egzemplarz z ekspozycji na próbę (ponosisz jedynie koszty związane z wysyłką mebla)

7. Przede wszystkim pytaj! Jesteśmy po to, żeby Ci doradzić i pomóc. Znamy nasze meble - chętnie doradzimy i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Inne produkty tej samej kategorii: