Piękny fotel kawiarniany Matt | Produkt na zamówienei | HaloMeble

Kawiarniany fotel na drewnianych nóżkach Matt

Czas realizacjiod 14 do 31 dni roboczych
Wysokość75 cm
Szerokość76 cm
Głębokość70 cm
Wysokość do siedziska42 cm
Wysokość podłokietnika58 cm

813.00zł

  • gr. 1
  • gr. 2
  • gr. 3

wysylka kurierem

14 dni na zwrot towaru

firma z doświadczeniem

Matt - nowoczesny fotel kawiarniany

Piękny fotel, który garściami czerpie z klasycznego designu. Forma fotela wprowadza do pomieszczenia dużo ciepła, dodając mu przytulności. Drewniane nóżki świetnie akcentują całość, nadając konstrukcji lekkości. Grube siedzisko wykonane zostało z miękkiej pianki o gęstości T-35, dodatkowo dla większej wygody wsadzono w nie sprężyny typu B. Fotel jest zatem niesamowicie wygodny i można na nim przesiadywać długie godziny. Ze względu na swoje nieduże gabaryty świetnie sprawdzi się jako fotel kawiarniany bądź recepcyjny. Z dumą będzie prezentował również nowoczesny salon czy sypialnie.

wzornik do krzeseł tapiercowanych
[WYBRANĄ TKANINĘ ORAZ NUMER KOLORYSTYKI PROSIMY PODAĆ W WIADOMOŚCI PRZY ZAKUPIE]

fotel do kawiarni

Czas realizacjiod 14 do 31 dni roboczych
Wysokość75 cm
Szerokość76 cm
Głębokość70 cm
Wysokość do siedziska42 cm
Wysokość podłokietnika58 cm

Napisz opinię

Kawiarniany fotel na drewnianych nóżkach Matt

Kawiarniany fotel na drewnianych nóżkach Matt

>

Przede wszystkim! :)

Pamiętaj, że produkujemy mebel specjalnie dla Ciebie, każdy zwrot oznacza ryzyko, że mebel stanie się ekologicznym śmieciem, szczególnie te w nietypowych tkaninach i konfiguracjach. By uniknąć takich sytuacji przygotowaliśmy mały prodanik zakupowy, który znajduje się poniżej.

Oto kilka wskazówek, które ułatwią Ci wybór i pozwolą dokonać udanego zakupu:

1. Dokładnie przeanalizuj wymiary mebla, załóż sobie bezpieczny odstęp pomiędzy innymi elementami otoczenia.

2. Postaraj się wyobrazić mebel w miejscu, w którym ma stać. Zwizualizuj sobie jak go użytkujesz.

3. W przypadku krzeseł weź pod uwagę odstęp pomiędzy nimi, a gdy model posiada podłokietniki - zmierz czy zmieszczą się pod Twój stół.

4. Pamiętaj, że wzorniki są jedynie materiałem poglądowym. Ze względu na ograniczenia wynikające z różnic wyświetlania barw przez różne ekrany, nie jesteśmy w stanie zagwarantować idealnego odwzorowania kolorystyki tkanin.

5. Podczas dobierania koloru załóż, że tkanina na meblu będzie odbijać o wiele więcej światła i może sprawiać wrażenie trochę jaśniejszej niż na wzorniku. Jeżeli bardzo zależy Ci na perfekcyjnie dobranym kolorze - zachęcamy do zamówienia darmowych próbek tkanin (do 8 próbek wysyłamy gratis).

6. Nie wiesz, czy mebel się zmieści lub czy będzie spełniał Twoje oczekiwania względem komfortu? Skontaktuj się z nami - wyślemy Ci egzemplarz z ekspozycji na próbę (ponosisz jedynie koszty związane z wysyłką mebla)

7. Przede wszystkim pytaj! Jesteśmy po to, żeby Ci doradzić i pomóc. Znamy nasze meble - chętnie doradzimy i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Polecamy również:

Inne produkty tej samej kategorii: