Komoda 4-szufladowa na nóżkach złoty dąb biały

Czas realizacjiod 10 do 31 dni roboczych

1,056.10zł

Ostatnie egzemplarze!

wysylka kurierem

14 dni na zwrot towaru

firma z doświadczeniem

Szczegóły produktu

Komoda wyposażona została w cztery pojemne szuflady otwierane za pomocą systemu „Push up!”. Wystarczy lekko nacisnąć front, aby otworzyła się sama. Szuflady te opierają się na nowoczesnych prowadnicach zamontowanych pod spodem, dzięki czemu nie są widoczne i pracują bardzo lekko. Prowadnice zostały wyposażone w poręczną regulację. Boki oraz dno szuflad mają kolor szary. 

Korpus mebla ma dekor „złotego dębu”. Zarówno fronty jak i ścianki boczne mają ten sam wzór, który do złudzenia przypomina mebel całkowicie drewniany. Mebel w tym kolorze prezentuje się bardzo elegancko.

Blat i wieniec dolny komody mają kolor półmatowy biały. Pomiędzy blatem, a frontem górnych szuflad został zastosowany dodatkowy element ozdobny w postaci lekko cofniętego mniejszego blatu, który wykończono drewnianym dekorem. Podobne rozwiązanie znajduje się nad wieńcem dolnym. W ten sposób bryła komody stała się wizualnie lekka i doskonale komponuje się z drewnianymi nogami.

Bardzo masywne nogi zostały wykonane z litego drewna dębowego. Zamontowano je w specjalnie zaprojektowanych metalowych gniazdach, przykręconych za pomocą śrub do dolnego wieńca komody.

Wymiary i dane techniczne:

Wysokość całkowita: 74 cm

Szerokość całkowita: 107 cm

Głębokość całkowita: 45 cm

Wysokość nóg: 20 cm

Szerokość frontu szuflady: 53 cm

Wysokość frontu szuflady: 24 cm

Nogi: lite drewno dębowe lakierowane lakierem bezbarwnym

Korpus mebla: wysokiej jakości płyta laminowana

Otwieranie szuflad: system „Push up!”

 

Polecamy również: