Czarne krzesło obrotowe z podłokietnikami Aruba

Czas realizacjido 7 dni roboczych
Wysokość86 cm
Szerokość57 cm
Głębokość63 cm
Głębokość siedziska43 cm
Wysokość do siedziska47 cm

448zł

-80zł

528zł

wysylka kurierem

14 dni na zwrot towaru

firma z doświadczeniem

Niestety, brak produktu na stanie.

Aruba - komfort i funkcjonalność


Aruba to nowoczesne krzesło na obrotowej podstawie, która ułatwia wstawanie od stołu i sprawia, że użytkowanie krzesła jest jeszcze bardziej komfortowe. Całość dopełniają wysokie podłokietniki i kubełkowa forma, które zadbają o wygodną pozycję przy stole. Aruba występuje w pięknym, szlachetnym welurze o antycznym charakterze. Do wyboru 6 kolorów tkaniny.  
PIKOWANE KRZESŁO OBROTOWE DO JADALNI ARUBA CZARNE WELUROWE NA CZARNEJ METALOWEJ NODZE
krzesło czarne na metalowej nodze

Cechy krzesła:

✔ Kubełkowa forma z wysokimi podłokietnikami, dającymi wsparcie dla ramion, 

✔ Obrotowa podstawa, dzięki której wygodnie wstaniesz od stołu,

✔ Piękny, szlachetny welur,

✔ Oryginalny design,

✔ 6 modnych kolorów do wyboru, Czarne krzesło aruba
Czarne krzesło aruba
Czarne krzesło aruba
Czas realizacjido 7 dni roboczych
Wysokość86 cm
Szerokość57 cm
Głębokość63 cm
Głębokość siedziska43 cm
Wysokość do siedziska47 cm
Ocena 
2022-06-09

Krzesło bardzo wygodne, lekkie. Materiał średniej grubości, z krótkim włosem. Bardzo dobrze obszyte, nie marszczy się niepotrzebnie. Kolor czarny - w rzeczywistości jest bardziej czarne niż na zdjęciach. Nie odbija aż tak bardzo światła jak na zdjęciu podglądowym. Nogi stabilne. Specjalnie kupiłam krzesło obrotowe aby było wygodniej siadać i wstawać od stołu. Mechanizm obrotowy jest dobrze skonstruowany. Podłokietniki nie są bardzo wysokie tak jak w typowych krzesłach ale spełniają swoją funkcję można na nich wygodnie oprzeć dłonie. Krzesło bardziej przypomina wygodny fotel :) Przy stole prezentuje się nowocześnie. Minusy: dla mnie kolor czarny materiału mógłby być minimalnie jaśniejszy tak by bardziej przypominał ten ze zdjęcia. Materiał krzesła to delikatny i miękki w dotyku welur a materiał zdjęcia podglądowego nie przypomina weluru i różni się od tego czym jest obite krzesło. Dlatego zapewne jest różnica w kolorze krzesła.

  Ocena 
  2022-06-09

  Krzesło bardzo wygodne, lekkie. Materiał średniej grubości, z krótkim włosem. Bardzo dobrze obszyte, nie marszczy się niepotrzebnie. Kolor czarny - w rzeczywistości jest bardziej czarne niż na zdjęciach. Nie odbija aż tak bardzo światła jak na zdjęciu podglądowym. Nogi stabilne. Specjalnie kupiłam krzesło obrotowe aby było wygodniej siadać i wstawać od stołu. Mechanizm obrotowy jest dobrze skonstruowany. Podłokietniki nie są bardzo wysokie tak jak w typowych krzesłach ale spełniają swoją funkcję można na nich wygodnie oprzeć dłonie. Krzesło bardziej przypomina wygodny fotel :) Przy stole prezentuje się nowocześnie. Minusy: dla mnie kolor czarny materiału mógłby być minimalnie jaśniejszy tak by bardziej przypominał ten ze zdjęcia.

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   Czarne krzesło obrotowe z podłokietnikami Aruba

   Czarne krzesło obrotowe z podłokietnikami Aruba

   Polecamy również:

   Inne produkty tej samej kategorii:

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: