Krzesło tapicerowane Bastien pikowane

Krzesło Bastien pikowane

Czas realizacjiod 14 do 31 dni roboczych
Wysokość94 cm
Szerokość64 cm
Głębokość66 cm
Głębokość siedziska48 cm
Wysokość do siedziska49 cm

503.25zł

 • gr. 1
 • gr. 2
 • gr. 3

wysylka kurierem

14 dni na zwrot towaru

firma z doświadczeniem

Pikowane krzesło w nowoczesnej formie Bastien Krzesło cechuje się szerokim siedziskiem i wysokim oparciem co przekłada się na wysokikomfort użytkowania. Dzięki podłokietnikom można wręcz poczuć się w nim jak w pełnoprawnym fotelu. Nogi zostały wykonane z metalu i pomalowane proszkowo na kolor czarny. Całość zdobi elegeanckie pikowanie na siedzisku, które nadaje krzesłu luksusowego charakteru.
Czas realizacjiod 14 do 31 dni roboczych
Wysokość94 cm
Szerokość64 cm
Głębokość66 cm
Głębokość siedziska48 cm
Wysokość do siedziska49 cm
Ocena 
2020-04-27

Świetne. Polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Krzesło Bastien pikowane

  Krzesło Bastien pikowane

  >

  Przede wszystkim! :)

  Pamiętaj, że produkujemy mebel specjalnie dla Ciebie, każdy zwrot oznacza ryzyko, że mebel stanie się ekologicznym śmieciem, szczególnie te w nietypowych tkaninach i konfiguracjach. By uniknąć takich sytuacji przygotowaliśmy mały prodanik zakupowy, który znajduje się poniżej.

  Oto kilka wskazówek, które ułatwią Ci wybór i pozwolą dokonać udanego zakupu:

  1. Dokładnie przeanalizuj wymiary mebla, załóż sobie bezpieczny odstęp pomiędzy innymi elementami otoczenia.

  2. Postaraj się wyobrazić mebel w miejscu, w którym ma stać. Zwizualizuj sobie jak go użytkujesz.

  3. W przypadku krzeseł weź pod uwagę odstęp pomiędzy nimi, a gdy model posiada podłokietniki - zmierz czy zmieszczą się pod Twój stół.

  4. Pamiętaj, że wzorniki są jedynie materiałem poglądowym. Ze względu na ograniczenia wynikające z różnic wyświetlania barw przez różne ekrany, nie jesteśmy w stanie zagwarantować idealnego odwzorowania kolorystyki tkanin.

  5. Podczas dobierania koloru załóż, że tkanina na meblu będzie odbijać o wiele więcej światła i może sprawiać wrażenie trochę jaśniejszej niż na wzorniku. Jeżeli bardzo zależy Ci na perfekcyjnie dobranym kolorze - zachęcamy do zamówienia darmowych próbek tkanin (do 8 próbek wysyłamy gratis).

  6. Nie wiesz, czy mebel się zmieści lub czy będzie spełniał Twoje oczekiwania względem komfortu? Skontaktuj się z nami - wyślemy Ci egzemplarz z ekspozycji na próbę (ponosisz jedynie koszty związane z wysyłką mebla)

  7. Przede wszystkim pytaj! Jesteśmy po to, żeby Ci doradzić i pomóc. Znamy nasze meble - chętnie doradzimy i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

  Polecamy również:

  Inne produkty tej samej kategorii: