KRZESŁO OLIVIER

Nowy produkt

Towar dostepny

276.41zł

Opis

Szerokość48 cm
Wysokość95 cm
Głębokość55 cm
Głębokość siedziska48 cm
Wysokość do siedziska46 cm
Czas realizacjiOd 7 do 21 dni roboczych

Więcej informacji

Nowoczesne tapicerowane krzesło Olivier to połączenie metalowej i wytrzymałej konstrukcji z miękką tkaniną. Niepowtarzalny materiał we wzorze hexagon sprawi, że Twoje wnętrze stanie się przytulne i komfortowe. Tapicerowane krzesła posiadają drewniane nóżki. Dostępność różnych kolorów zarówno tapicerki, jak i nóżek, sprawia, że oferowane przez nas nowoczesne krzesła tapicerowane nadają się do różnie zaaranżowanych pomieszczeń. Prostota inspirowana stylem skandynawskim, podkreśla walory funkcjonalne - wygodne użytkowanie oraz wysoką jakość, dzięki której krzesło może być zadbane, nawet jeśli jest używane przez długi czas. Zapraszamy na udane zakupy!

W naszym sklepie internetowym, krzesła tapicerowane mają bardzo korzystne ceny w stosunku do oferowanej jakości. Pozwala to na nowoczesne umeblowanie domu przy ograniczonym budżecie. Dbamy o pozytywne opinie, dlatego obsługujemy klientów na najwyższym poziomie. W naszym sklepie internetowym jest możliwość dokonania zakupu online. 

Wybieraj odpowiedzialnie - wybieraj polską produkcję. 

Dzięki temu wspierasz swój kraj i jego rozwój, a także tworzysz kolejne miejsca pracy. Równocześnie dbasz o środowisko ograniczając kilkutygodniowe transporty morskie z Chin oraz kolejne lądowe. 

polski producent krzeseł 

krzesła tapicerowane wysokiej jakości