Wysokie łóżko z naturalnego drewna. Mebel na lata - sklep Halo Meble

Duże łóżko drewniane sosnowe Spectrum Maxi

Czas realizacjiod 14 do 31 dni roboczych
Wysokość69
Szerokość90,120,140,160,180,200
Głębokość208
StylSkandynawski / Nowoczesny

963zł

wysylka kurierem

14 dni na zwrot towaru

firma z doświadczeniem

Towar dostępny

Prosty, ponadczasowy design, trwała, solidna konstrukcja, ekologiczne i naturalne surowce. 

Funkcjonalne i wygodne.

Mimo prostoty, nie zapomniano o dopracowaniu drobnych szczegółów w służbie użyteczności. Zadbano więc o to, aby prosty mebel posiadał odpowiednie gabaryty. To niskie łóżko idealnie wpisuje się w małe wnętrza. Pod materacem umieszczono stelaż z drewnianych listew, wzmacniający konstrukcję, poprawiający sprężystość materaca i zwiększający jego żywotność. Dopracowane detale sprawiają, że korzystanie z łóżka Spectrum to czysta przyjemność.

Bezsprzecznie najbardziej wytrzymałe.

Ten solidny mebel przetrwa wieloletnie użytkowanie, nie dając znać o najmniejszych uszkodzeniach. Nie rozchwieje się, nie będzie skrzypieć – słowem, posłuży nieskończenie długo. Dzieje się tak za sprawą idealnych surowców o niezwykłej trwałości – litego drewna, spojonego mikrowczepami, łączonego śrubami i mocowanego dodatkowo okuciami. Solidności dodaje także piąta noga – drewniany wspornik o kształcie litery T pod łóżkiem.

W całości z naturalnych surowców.

Miłość do natury odbiła się także w wyborze surowca. Łóżko powstało z drewna sosny. Meble sosnowe to synonim trwałości i naturalnego uroku drewna. Klasyczna sosna świetnie wpisuje się w charakter dopracowanych aranżacji, stanowiąc esencję uniwersalnego stylu. Do produkcji mebli sosnowych wykorzystywane jest wyłącznie drewno najwyższej klasy, dzięki temu powstają meble niezwykle wytrzymałe i wdzięczne w aranżacji.

Podczas procesu produkcji lite drewno sosny cięte jest na mniejsze elementy. Ten etap pozwala wyeliminować te części drewna, na których widoczne są uszkodzenia, skazy i zbyt wyraźne sęki. Po odseparowaniu tych mniej ładnych, wybieramy tylko najpiękniejsze fragmenty drewna i ponownie je łączymy. Do tego etapu produkcji zastosowano technologię mikrowczepów, która pozwala na estetyczne, niemal niewidoczne spojenie o niezwykłej trwałości. Zastosowanej technologii zawdzięczamy także wytrzymałość – łączone w ten sposób drewno eliminuje ryzyko wykrzywiania się mebli pod wpływem czasu oraz naturalnej pracy surowca.

Tak powstają drewniane płyty o perfekcyjnej strukturze, idealnym wyglądzie i niezwykłej trwałości, gwarantującej wieloletnie użytkowanie bez śladów zniszczeń.

Lekka zmiana odcienia naturalnego drewna sosnowego jest normalnym procesem, wynikającym z działania światła i wilgoci powietrza.

Przede wszystkim trwałość

Łóżko objęte jest 8 letnią gwarancją.

Z wygodną dostaw

Meble dostarczane są do samodzielnego montażu.

Czas realizacjiod 14 do 31 dni roboczych
Wysokość69
Szerokość90,120,140,160,180,200
Głębokość208
StylSkandynawski / Nowoczesny

Napisz opinię

Duże łóżko drewniane sosnowe Spectrum Maxi

Duże łóżko drewniane sosnowe Spectrum Maxi

Polecamy również:

Inne produkty tej samej kategorii: