Nowoczesne łóżko Spectrum Long. Solidne i trwałe - sklep Halo Meble

Łóżko w stylu skandynawskim sosnowe Spectrum Long

Czas realizacjiod 14 do 31 dni roboczych
Wysokość51
Szerokość90,120,140,160,180,200
Głębokość228
StylSkandynawski / Nowoczesny

885zł

wysylka kurierem

14 dni na zwrot towaru

firma z doświadczeniem

Towar dostępny

Łóżko sosnowe Skandica Spectrum Long

Z uwielbienia do naturalnego piękna.

Projektując ten mebel, specjaliści aranżacji postawili na urok prostoty. Piękno łóżka tkwi w skromnym - chciałoby się rzec, ascetycznym – wykończeniu. Pozbawione zdobień i przepychu. Dodatkowo, dość niskie, aby wpisać się w niewielkie wnętrza, w których ma służyć wygodzie - zdobić, ale nie królować, wysuwając się na pierwszy plan. Prosta rama z płaskimi bokami i frontem. Dół wykończony mocnymi nogami, zaprojektowanymi w kształcie litery L, zachodzącej na boki i front oraz tył łóżka. Równie proste wezgłowie, raczej niższe, ale jednocześnie spokojnie pozwalające dobrać wygodną pozycję do snu i odpoczynku. Całość w nowoczesnej formie i w skandynawskim stylu. Współgra doskonale z meblami z kolekcji Skandica Spectrum.

Funkcjonalne i wygodne.

Mimo prostoty, nie zapomniano o dopracowaniu drobnych szczegółów w służbie użyteczności. Zadbano więc o to, aby prosty mebel posiadał odpowiednie gabaryty. To niskie łóżko idealnie wpisuje się w małe wnętrza. Pod materacem umieszczono stelaż z drewnianych listew, wzmacniający konstrukcję, poprawiający sprężystość materaca i zwiększający jego żywotność. Dopracowane detale sprawiają, że korzystanie z łóżka Spectrum to czysta przyjemność.

W całości z naturalnych surowców.

Łóżko objęte jest 8 letnią gwarancją.

Z wygodną dostawą

Zamówienia realizujemy z dostawą na wskazany adres.

Łatwo i bez problemu

Meble dostarczane są do samodzielnego montażu.

Wsparcie konsultantów

Każdy zamówiony mebel opatrzony jest instrukcją montażu. Ponadto, nasi klienci otrzymują numer telefonu do działu wsparcia technicznego, który podczas montażu służy radą i pomocą.

Opcja usługi kompleksowej

Można zamówić także opcję kompleksową, zawierającą nie tylko dostawę, ale i montaż mebli. Przy wyborze tego wariantu (podczas składania zamówienia), nasza ekipa wniesie meble, dokona montażu, ustawi meble we wskazanych miejscach, posprząta bałagan i zostawi po sobie gotowe, urządzone wnętrza.

Łóżko to w standardzie wysyłamy bez stelaża pod materac. Jeżeli są Państwo zainteresowani kupnem stelaża - zapraszamy do kontakt z biurem obsługi klienta.

Czas realizacjiod 14 do 31 dni roboczych
Wysokość51
Szerokość90,120,140,160,180,200
Głębokość228
StylSkandynawski / Nowoczesny

Napisz opinię

Łóżko w stylu skandynawskim sosnowe Spectrum Long

Łóżko w stylu skandynawskim sosnowe Spectrum Long

Polecamy również:

Inne produkty tej samej kategorii: