Stoły nowoczesne

Stół to jeden z najważniejszych mebli w każdym domu. To przy nim gromadzimy się, aby wspólnie zjeść rodzinny posiłek. Niewiele jest takich miejsc, w których rozmawia się tak dobrze jak właśnie przy kuchennym stole. W rozbudowanej ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz nowoczesne stoły, wykonane z najlepszych materiałów, atrakcyjne pod względem wizualnym, funkcjonalne, a przy tym dostępne w korzystnej cenie.

Co możesz znaleźć w naszej ofercie stołów?

Posiadamy w asortymencie szeroki wybór stołów. Poszczególne modele mogą różnić się kształtem, konstrukcją, kolorem, wielkością czy dodatkowymi funkcjami. W naszej ofercie znajdziesz następujące propozycje:

  • okrągłe,
  • kwadratowe,
  • prostokątne,
  • duże, przeznaczone do przestronnych kuchni i jadalni,
  • małe, odpowiednie do niewielkich pomieszczeń mieszkalnych,
  • z blatem fornirowanym, o podwyższonym standardzie, odpowiedni do reprezentacyjnych pomieszczeń, na przykład nowoczesnych salonów czy eleganckich biur.

Designerskie rozkładane stoły

Wiele spośród przedstawionych stołów to modele rozkładane, które umożliwiają funkcjonalne i praktyczne zagospodarowanie przestrzeni, nie zajmują dużo miejsca i są łatwe w obsłudze. W większości z nich wykorzystano intuicyjny mechanizm synchronicznego rozkładania. Jest to przykład współczesnego wzornictwa, które łączy w sobie dobry styl i funkcjonalność.

Nowoczesne stoły do stylowych pomieszczeń

W naszej ofercie znajdują się nie tylko nowoczesne stoły, ale także ładne, wygodne i funkcjonalne krzesła, które pod względem koloru i designu będą się bardzo dobrze komponowały z naszymi stołami. Krzesła i stoły występują w klasycznym białym kolorze, bądź też w neutralnych pastelowych odcieniach. Posiadamy także bardziej oryginalne propozycje stołów, w których blat nie jest osadzony na 4 nogach, ale na metalowej kolumnie. Stoły tego rodzaju posiadają także oryginalne elementy ozdobne w postaci metalicznych wstawek w blacie. Meble tego rodzaju to rozwiązanie w sam raz dla osób, które poszukują nieoczywistych, niecodziennych rozwiązań podczas urządzania wnętrz.

Pełne wyposażenie meblowe

Oprócz nowoczesnych stołów i krzeseł posiadamy także inne modne meble, takie jak ławy, hokerymeble tapicerowane czy skrzyniowe. Zapraszamy!

Chcesz być na bieżąco z naszymi nowymi ofertami?

Kliknij LUBIĘ TO!

Pozycjonowanie i reklama w Google:

Widoczni