Regał na nóżkach zielony. Sklep internetowy Halo Meble

Regał w stylu skandynawskim zielony

Czas realizacjiod 14 do 31 dni roboczych

731zł

Ostatnie egzemplarze!

wysylka kurierem

14 dni na zwrot towaru

firma z doświadczeniem

Regał wysoki to uzupełnienie kompletu mebli z serii Skandica Jorgen. Meble marki Skandica charakteryzują się świeżym i funkcjonalnym designem.

Regał Jorgen BS  posiada 5 półek wiszących + jedną półkę u dołu mebla. 4 półki posiadają możliwość regulacji wysokości. Półki wiszące opierają się na metalowych haczykach montowanych w nawiertach w półkach. To rozwiązanie zapewnia stabilność półek i rzeczy, które na nich stoją. Półka środkowa jest montowana na stałe, co wzmacnia konstrukcję mebla.

Korpus mebla został zaprojektowany w kolorze zielonym w odcieniu tzw. „Zieleni Ojców”. Półki oraz wieniec dolny i górny zostały wykonane w kolorze białym. Regał Jorgen BS jest dostępny również w innych wybarwieniach: szarym oraz dekorze złotego dębu.

Blat i wieniec regału mają kolor półmatowy biały. Pomiędzy blatem, a półkami został zastosowany dodatkowy element ozdobny w postaci lekko cofniętego mniejszego blatu, który wykończono drewnianym dekorem. Podobne rozwiązanie znajduje się nad wieńcem dolnym. W ten sposób bryła regału stała się wizualnie lekka i doskonale komponuje się z drewnianymi nogami.

Bardzo masywne nogi zostały wykonane z litego drewna dębowego. Zamontowano je w specjalnie zaprojektowanych metalowych gniazdach, przykręconych za pomocą śrub do dolnego wieńca komody. Nogi zostały wykończone lakierem bezbarwnym.

Mebel wysyłamy w paczkach do szybkiego samodzielnego montażu, za pośrednictwem firmy kurierskiej lub spedycyjnej. W paczkach znajduje się instrukcja montażu oraz okucia.

 

Na kolekcję Skandica Jorgen składają się również inne meble: komody, regały, szafki RTV oraz stolik. Kawowy.

Wymiary i dane techniczne:

Wysokość całkowita: 190 cm

Szerokość całkowita: 60 cm

Głębokość całkowita: 45 cm

Wysokość nóg: 20 cm

Ilość półek: 6

Nogi: lite drewno dębowe lakierowane lakierem bezbarwnym

Korpus mebla: wysokiej jakości płyta laminowana

Czas realizacjiod 14 do 31 dni roboczych

Napisz opinię

Regał w stylu skandynawskim zielony

Regał w stylu skandynawskim zielony

Polecamy również:

Inne produkty tej samej kategorii: