Duże łóżko drewniane Spectrum Maxi z pojemnikiem

Nowy produkt

Towar dostępny

1,815.45zł

Wymiary:

Szerokość90,120,140,160,180,200
Wysokość69
Głębokość208
StylSkandynawski / Nowoczesny
Materiałdrewno sosnowe
Czas realizacjiod 10 do 31 dni roboczych

Szczegóły produktu

Prosty, ponadczasowy design, trwała, solidna konstrukcja, ekologiczne i naturalne surowce. 

Łóżko zostało stworzone z myślą o bezkompromisowym komforcie. Materac ustawiony na wysokości 50 cm pozwoli na łatwe wstawanie. Docenią to osoby starsze i miłośnicy porannego lenistwa. Ma to również względy praktyczne, na taką wysokość dostaje się znacznie mniej roztoczy i zanieczyszczeń, niż w niższych modelach. Prześwit pod łóżkiem pozwala swobodnie zadbać o czystość podłogi w tym miejscu. Pod materacem skrywa się stelaż, który stanowi jednocześnie pokrywę pojemnej skrzyni. Jego zastosowanie przedłuża również żywotność materaca, poprawia jego sprężystość, a dodatkowo stabilizuje konstrukcję łóżka. Dno skrzyni wykonano z mocnej płyty HDF, zaś system ponoszenia pokrywy (stelaża) opiera się na gazowych siłownikach, które sprawiają, że podnosi się ją bez najmniejszego trudu.

Ten solidny mebel przetrwa wieloletnie użytkowanie, nie dając znać o najmniejszych uszkodzeniach. Nie rozchwieje się, nie będzie skrzypieć – słowem, posłuży nieskończenie długo. Dzieje się tak za sprawą idealnych surowców o niezwykłej trwałości – litego drewna, spojonego mikrowczepami, łączonego śrubami i mocowanego dodatkowo okuciami. Solidności dodaje także piąta noga – drewniany wspornik o kształcie litery T pod łóżkiem.

W całości z naturalnych surowców.

Łóżko objęte jest 8 letnią gwarancją.

Meble dostarczane są do samodzielnego montażu.

Lekka zmiana odcienia naturalnego drewna sosnowego jest normalnym procesem, wynikającym z działania światła i wilgoci powietrza.

Polecamy również: