Zielony fotel w liście Angel Jungle uszak

Realizacja: 7-8 tygodni

Duża ilość

1 139,00 zł

Kolor
Szybka dostawa firmą kurierską
Czas realizacji: 7-8 tygodni
Głębokość: 92 cm
Głębokość siedziska: 55 cm
Szerokość: 81 cm
Wysokość: 94 cm
Wysokość do siedziska: 41 cm
Informacje dot. produktu "Zielony fotel w liście Angel Jungle uszak"

Zielony fotel uszak w liście

Angel Jungle to połączenie stylu skandynawskiego z obecnym trendem motywów roślinnych. Nowoczesny, świeży design, obok którego ciężko przejść bez zawieszenia oka. Fotele, szczególnie uszaki potrafią zaakcentować salon, szczególnie z motywem takim jak liście. Orzechowa drewniana noga dopełnia efekt natury, jednocześnie dbając o stabilizacje mebla. W komplecie z podnóżkiem będzie to idealny fotel do grania na konsoli, docenią go też matki karmiące piersią. Jeżeli szukasz oryginalnego siedziska, które będzie się wyróżniać Jungle z pewnością zaspokoi Twoje oczekiwania. W naszej ofercie posiadamy inne fotele wzorzyste, w liście, wzory geometryczne i kwiaty. Sprawdź nasze propozycje i zapytaj o możliwość personalizacji! 

Wybieraj odpowiedzialnie - wybieraj polską produkcję. 

Dzięki temu wspierasz swój kraj i jego rozwój, a także tworzysz kolejne miejsca pracy. Równocześnie dbasz o środowisko ograniczając kilkutygodniowe transporty morskie z Chin oraz kolejne lądowe. 

polski-producent-krzeseł 

krzesła-tapicerowane-sklep

Zalety zakupów w naszym sklepie

Pozytywne opinie klientów świadczą o najwyższej jakości obsługi. Sprawdź naszą ofertę, a w niej nowoczesne stoły do salonu czy krzesła w stylu skandynawskim.