Krzesła tapicerowane do salonu i jadalni | Sklep internetowy halomeble - Halo Meble

Filtry

Włączone filtry:
  Kolor nóg
  Kolor
  Krzesła tapicerowane

  Krzesła tapicerowane - nowoczesne i stylowe

  W Bauhausie, czyli epoce, w której na poważnie wzięto się za projektowanie, panowało przekonanie "form follows function". Forma podąża za funkcjonalnością. W myśl tej zasady — produktem idealnym jest ten, który łączy ze sobą estetykę i maksymalną użyteczność. Takie właśnie są nasze krzesła tapicerowan...

  Krzesła tapicerowane - nowoczesne i stylowe

  W Bauhausie, czyli epoce, w której na poważnie wzięto się za projektowanie, panowało przekonanie "form follows function". Forma podąża za funkcjonalnością. W myśl tej zasady — produktem idealnym jest ten, który łączy ze sobą estetykę i maksymalną użyteczność. Takie właśnie są nasze krzesła tapicerowane: są zarówno wygodne i nowoczesne — po prostu designerskie. Każdy z nas ma swoje indywidualne preferencje, jedni lubią balans, inni ekstrawagancje, a jeszcze inni minimalizm. Dlatego też bierzemy każdą indywidualność pod uwagę, tworząc różnorodne produkty, bawiąc się formą i kolorem. Więc jeśli uwielbiasz balans z delikatnym akcentem postaw na miodowe siedzisko. Uwielbiasz klasykę? Wybierz krzesło tapicerowane szarą tkaniną. Z kolei, jeśli chcesz być na czasie welurowe obicie w kolorze granatowym lub w butelkowej zielenina pewno Ci się spodoba. Style? Też mamy różne! Pikowane z kołatką, glamour, loft, a nawet krzesła skandynawskie. Wybieraj z setek form i kolorów, które dla Ciebie przyszykowaliśmy.

  Krzesła tapicerowane do jadalni i salonu - jak o nie dbać?

  Przede wszystkim, zalecamy już przy zakupie dobrać odpowiednią dla siebie tkaninę. Jeśli mamy w domu małe dzieci, bądź kiedy wybieramy mebel do miejsc takich jak gastronomia, poczekalnia czy hotel, powinniśmy wybrać tkaninę łatwą w czyszczeniu, bądź z właściwościami hydrofobowymi. Efekt ten możemy uzyskać również dzięki zakupieniu odpowiedniego impregnatu, który ogranicza wchłanianie płynów przez tkaninę. Krzesła tapicerowane można prać odkurzaczami do tapicerki, jednak aby zachować pierwotne właściwości tkaniny, powinniśmy robić to tylko wtedy, kiedy jest to niezbędne.

  Szare, granatowe czy zielone - a może żółte? Krzesła tapicerowane tkaniną dają wiele możliwości.

  Spersonalizuj je pod siebie, nic Cię nie ogranicza! Szczególnie w kiedy wybierasz krzesła oznaczone naszą produkcją - dajemy Ci możliwość wyboru spośród kilkunastu tkanin i setek kolorów. Dowolnie może skonfigurować kolor siedziska, oparcia czy kiedry! 

  Więcej

  Krzesła tapicerowane Jest 173 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 18 z 173 elementów
  Pokazuje 1 - 18 z 173 elementów