Filtry

Włączone filtry:
  Kolor nóg
  Kolor
  Czas realizacji
  Stoły rozkładane

  Stół rozkładany równa się funkcjonalność

  Jako konsumenci kochamy funkcjonalności, które poprawiają jakość życia w naszych 4. kątach. Stół rozkładany to jeden z tych mebli, które naprawdę ułatwiają codzienność. Dla niektórych brak tej funkcji jest wręcz nie do pomyślenia. Pozwala ona dowolnie manewrować ilością potrzebnych miejsc i dostosowywać je do Twoich potrzeb. Jeśli szukasz niedużego stołu, ale gotowego na niezapowiedzianych gości, ta funkcja z pewnością jest dla Ciebie. W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy dziesiątki unikalnych modeli w szerokim przedziale cenowym. Jesteśmy pewni, że znajdziesz tu idealny stół rozkładany do swojego salonu, czy jadalni. A teraz, zobacz co mamy do zaoferowania! :)

  Stoły rozkładane Jest 19 produktów.

  Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
  Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

  Stół do jadalni — rozkładany znaczy więcej

  Stół to jeden z najważniejszych mebli w całym domu. To wokół niego dzieją się najcenniejsze wydarzenia i spotkania. Święta, zjazdy rodzinne, czy małe, ale ważne codzienne posiłki. Zakup stołu do jadalni powinien być dokładnie przemyślany, zarówno w kontekście funkcji, jak i rozmiaru. W małym mieszkaniu, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota lepiej poszukać czegoś mniejszego. Co, jeśli jednak będziemy chcieli przyjąć więcej gości? I Tutaj pojawia się wybawca, czyli stół rozkładany do jadalni — małej, czy dużej, nie ma znaczenia. Dzięki temu rozwiązaniu po prostu w łatwy sposób zwiększasz ilość miejsc przy stole. Kilka szybkich ruchów i voilà! Można zasiadać całą rodziną.

  Stół rozkładany z krzesłami, czy warto kupić zestaw?

  Często możemy spotkać gotowe zestawy typu stół rozkładany z krzesłami. Czy to dobre rozwiązanie? Nie da się jednoznacznie wydać żadnego werdyktu w tej kwestii. Zaletą takich zestawów może być cena. Z reguły wydaje się bardziej atrakcyjna niż w przypadku osobnego zakupu. Poza ceną, do zalet tego rozwiązania możemy zaliczyć spójność takiego zestawu. Są one projektowane jako całość, korespondują ze sobą kolorem, akcentami, i co najważniejsze... rozmiarem. Kupujemy więc gotowe rozwiązanie bez szukania, dobierania i zastanawiania się "czy to będzie do siebie pasować?". Niektórzy cenią sobie takie właśnie podejście do tematu, z kolei inni uznają je za ograniczenie. Prechodząc do materii wad, najistotniejszą wydaje się właśnie ograniczona oferta. Stół rozkładany z krzesłami w zestawie to najczęściej komplet drewniany. W dodatku często o przestarzałym designie i to nie tylko w kwestii wyglądu, ale i ergonomii. Jeżeli wymagamy od krzeseł względnego komfortu, z góry powinniśmy odpuścić sobie to rozwiązanie.